Media o nas

MEDIA

GRUDZIEŃ 2021 Bohemian Youngster na portalu parentingowym. Link do tekstu znajdziecie tutaj.

portal parentingowy

WRZESIEŃ 2021 tym razem w wersji on-line w magazynie Dobra Mama. Link do artykułu tutaj.

 dobra mama ubrania dla dzieci na jesien

LIPIEC 2021 gościmy na portalu Kiddo Style - portalu, który inspiruje rodziców - z naszą nową kolekcją inspirowaną podróżami do miejsc związanych z miejską bohemą. Artykuł możecie przeczytać tutaj.

Bohemian Youngster Kiddo Style

KWIECIEN 2020 w związku z nominacją oraz otrzymaniem tytułu Kobiet Charyzmatycznych nadanych przez kapitułę magazynu Why Story ukazał się z nami wywiad na stronie internetowej Why Story dotyczący m.in. charyzmy, łączenia obowiązków domowych, pracy oraz pasji. Cały wywiad możecie przeczytać tutaj.

 why story o bohemian youngster

KWIECIEŃ 2020 na łamach magazynu Mama Mia. Mimo tego, że świat zdominowany został przez pandemię koronawirusa i tak naprawdę jesteśmy uziemieni w domu, to bardzo nam miło iż pomiędzy informacjami dotyczącymi pandemii są jeszcze miejsca gdzie można oderwać myśli od szarej codzienności i poczytać o modzie i lifestylu.

mama-mia magazyn

MARZEC 2020 gościmy z naszą nową kolekcją na łamach angielskiego magazynu dla polek mieszkających na stałe w Wielkiej Brytanii Woman in The World.

 woman in the world

LUTY 2020 wywiad z założycielkami czyli nami:) na portalu modowym dla dzieci kiddostyle.pl. Całość możecie przeczytać tu - warto bo rozmawiamy o pasji, stylu życia oraz modzie i skąd brać na to wszystko siły:)

kiddo style bohemian youngster

GRUDZIEŃ 2019 razem z portalem parentingowym rodzicowo.pl stworzyliśmy kilka tipów: jak ubrać dzieci na święta? Całość artykułu możecie przeczytać na portalu rodzicowo.pl -> tutaj.

jak ubrac dzieci na swieta

LISTOPAD 2019 w portalu modowo-lifestylowym Feszyn.com znajdziecie całkiem pokaźną wzmiankę o Bohemian Youngster oraz o boho jesienią.

feszyn.com

PAŹDZIERNIK 2019 w czasopiśmie "Dobra Mama" ukazał się wywiad z jedną z nas (Agnieszką Banaśkiewicz), która dzielnie mimo tego iż niedawno została ponownie mamą dzielnie i aktywnie współtworzy Bohemian Youngster.

wywiad w Dobra Mama

SIERPIEŃ 2019, po raz kolejny gościmy na łamach magazynu internetowego dla rodziców Ładne Bebe. Tym razem w artykule pod tytułem Sekretne Życie Redakcji nasze spódniczki maxi: ORCHID oraz pachworkowa spódnica do ziemi TROPICAL CYCLONE pojawiają się jako element dekoracyjny. Link do artykułu znajdziecie tu.

 spodnica maxi orchid i tropical cyclone w ladne bebe

 

LIPIEC 2019, w magazynie Dzieci ukazał się nasz artykuł na temat kreatywności dzieci w odniesieniu do ubioru i jego nawykowego ograniczania przez rodziców pt "Mamo nie zabijaj kreatywności swoich dzieci"

Bohemian youngster w magazynie dziecimagazyn dziecimagazyn dzieci

 

LIPIEC 2019, wyróżnione wśród polskich marek w duchu duchu slow, eko i fair trade przez magazyn lifestylowy F5. Artykuł oraz pozostałe marki możecie zobaczyć tu.

polskie marki fair trade dla dziecif5 o bohemian youngsterpolskie marki dla dzieci w duchu slow

MAJ 2019, zauważone i docenione przez Ładne Bebe w ubierance. W obiektywie Moniki Lenarczyk, naszej rodzimej fotografki dziecięcej i stylistki oraz matki czterech córek. Całą ubierankę możecie zobaczyć tu.

ladne bebe i bohemian youngster

MAJ 2019, na portalu Dobra Mama, ukazał się wywiad z jedną z nas. Wywiad z Agą B., która dzielnie godzi obowiązki matki, żony i twórczyni Bohemian Youngster. Szyje nocami z dwu miesięcznym dzieckiem na piersi by dać sobie możliwość realizacji swojej pasji i miłości do mody dziecięcej. Wywiad przeczytacie tu.

wywiad z Aga B.

MAJ 2019 tym razem na portalu RODZICE.PL Bohemian Youngster pojawiło się w artykule na temat mody dla dzieci pt: Ubrania dla dziewczynek w stylu boho, który możecie przeczytać tu.

rodzice.pl

KWIECIEŃ 2019 w artykule pt. Boho- styl w modzie? czy styl życia? na łamach magazynu internetowego eGAGA.

bohemian youngster w egaga

LUTY 2019 w artykule pt. Moda dla dzieci - realna potrzeba czy kaprys mam? w portalu dla rodziców eGaGa. Cały artykuł możcie przeczytać tutaj.

GRUDZIEŃ/STYCZEŃ (2018/2019) Ponownie gościmy na łamach magazynu Dobra Mama - tym razem w roli sponsora nagród w konkursie fotograficznym. Jest to już 12 edycja konkursu kierowane do Mam oraz kobiet w ciąży. O konkursie możecie przeczytać tutaj.

 dobra mamadobra mama 2

PAŹDZIERNIK (2018) Bohemian Youngster wśród wyróżnionych produktów w magazynie Dobra Mama oraz na www tutaj.

dobra mama

(2018) Zauważone i docenione przez portal modowy La Moda -> link

(2018) Kolekcja SS17 na portalu parentingowym Mint -Magazyn dla Mam -> link

BLOGI

na wysokim obcasie blog

Blog Na Wysokim Obcasie przedstawia nas jako markę, którą musicie poznać. Link do artykułu możecie zobaczyć tutaj.

 

Magdapisze.pl o stylu boho, jego pochodzeniu oraz ubrankach boho dla dzieci. Wpis znajdziecie ba blogu magdapisze.pl

czarna ewcia

Wyróżnione przez lifestylową i parentingowa blogerkę Czarna Ewcia w przeglądzie polskich marek modowych oferujących piękne ubrania dla dzieci. Wpis o polskich markach możecie przeczytać tutaj

Zostałyśmy wyróżnione jako strona warta do czytania przez blog parentingowy NaprawdeNieNaZarty.pl

Cieszy nas ogromnie, że coraz częściej nasza marka z ubrankami dla dzieci w stylu boho pojawia się również na blogach parentingowych. Wśród blogerów, którzy docenili oryginalność naszej marki znaleźli się m.in.:

dzieciole 

Jeden z najpopularniejszych blogów na temat dziecięcej mody ulicznej Dzieciole kids street fashion & more o Bohemian Yongster. Wpis znajdziecie tutaj.

diary of loving mother

Diary of Loving Mother - fantastyczna fotografka i jej wesoła córeczka. Na blogu możecie zobaczyć ją w naszej spódnicy OAK tutaj.

my myself and em

Me Myself and Em z kolei pokazuje nasze ponczo ( idealne na zimę i jesień) i podobnie jak Diary of Loving Mother spódnicę midi a pasy OAK. Wpis znajdziecie tutaj.

wysmakowana

Nasza maxi spódniczka Meadow została wyróżniona wśród pomysłów na prezent przez Karolinę z bloga lifestylowego Wysmakowana - link to artykułu znajduje się tutaj.

aleksandra zmuda blog

  pielęgniarka i mama dwójki dzieci prowadząca blog parentingowy oraz life-stylowy.

 PARTNERZY i PRZYJACIELE

 

blog parentingowy mama na wypasie

mama na wypasie.pl

w rozjazdach

Kobieta, która jest dla mnie inspiracją. Kasia, która zwiedziła już większość miejsc, które mam na mojej bucket list i prowadzi bloga wrozjazdach.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl