Spódnica maxi

Spódnice maxi dla dziewczynek

W ciągu ostatnich kilku lat mocno zauważalny trend w modzie to długie spódnice dla dziewczynek (zarówno tych mniejszych jak i tych większych, czyli nas samych). Długie, zwiewne, kolorowe oraz te bardziej stonowane spódnice na codzień i spodnice na większe okazje jak np. śluby, wesela, przyjęcia - tak naprawdę spódnice do ziemi opanowały rynek mody dziecięcej, co ogromnie nas cieszy - bo tak klasycznego modelu jak spódnica maxi to drugiego na świecie ze świecą szukać.

Dla nas - MAM BOHEMIANOWYCH oczywiście spódnice maxi nieodłącznie wiążą się z naszym ukochanym stylem boho. Chociaż jak praktyka już wielokrotnie pokazała, niektóre z naszych modeli równie dobrze jak w stylizacjach boho, sprawdzą się w okolicznościach bardziej formalnych - np. spódnica o długości 7/8 ORCHID

Długie spódniczki - niby wszystkie podobne ale każda inna

Ktoś mniej wrażliwy na względy estetyczne nie widzi większej różnicy pomiędzy modelami. No bo jak? Długa spódnica to długa spódnica.I choć na pierwszy rzut oka widać różnicę głównie w materiale to tak naprawdę cała robotę robi model spódnicy - bardziej z koła, czy węższa, z falbana czy bez, do ziemi? do kostek? a może 7/8?

Każdy fason, każdy model jest bliższy innym okolicznościom i w pewnym sensie wymusza w stylizacjach odpowiednie dodatki. Młodsze dziewczynki kochają spódnice prawie do ziemi - wtedy czują się jak prawdziwe królowe, starsze dziewczynki -kochają fasony 7/8 oraz do ziemi. Chociaż oczywiście nie należy generalizować, ponieważ tak jak każda z nas jest inna i ma inne potrzeby estetyczne, tak samo nasze dzieci - każde z nich jest inne i w czymś innym czuje się dobrze. 

Boho, boho i jeszcze raz BOHO!

Nasze córki kochają boho tak samo mocno jak my! A spódnice maxi czy długie zwiewne sukienki to niezaprzeczalna baza stylu boho. W naszej ofercie znajdziecie ubrania dla dziewczynek spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających fashionistek :) 

Zapraszamy do naszego sklepu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl