Blog chmura tagów
Casting na modelki do sesji zdjęciowej SS20 3
Casting na modelki do sesji zdjęciowej SS20

Co prawda zima dopiero w połowie a my już myślimy o wiośnie i ciepłych dłuższych dniach. I ta myśl trzyma nas w ryzach optymizmu. Nowa wiosenno - letnia kolekcja ubrań dla dzieci w stylu boho już jest gotowa i lada chwila zostanie dla Was odsłonięta. Jednak zanim to się stanie chciałybyśmy tradycyjnie zaprosić nasze klientki i wszystkie miłośniczki mody dla dzieci do wspólnej zabawy jaką jest sesja zdjęciowa.

Czym dla nas jest boho?

Żeby zrozumieć markę modową dla dzieci Bohemian Youngster nalezy zrozumieć czym jest boho? Po za oczywistymi atrybutami boho takimi jak zwiewność, naturalność, etniczne dodatki boho jest dla nas całą filozofią nie tylko stylem w modzie. Boho weszło już do mieszkań jako styl dekoracji wnętrz, do kuchni jako styl odżywiania się oraz chałupniczych elementów wystroju jadalni czy naczyń, ale boho to przede wszystkim chęć bycia wolnym, pragnienie doświadczania życia i natury. Uważność na to co nas otacza. Byś może sam styl pomogą Wam bardziej zrozumieć nasze wpisy dotyczące boho, jednak pragniemy podkreślić, że marka Bohemian Youngster chociaż powstała z miłości do piękna to pragnie skupić wokół siebie społeczność o podobnych ideałach i potrzebach. Stąd m.in. nasz blog parentingowo -lifestylowy na którym dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i przemyśleniami w zakresie szeroko rozumianego rodzicielstwa o lifestylu.

Casting dla dzieci

Pragniemy być bliżej ludzi. Stad regularnie do naszych sesji zdjęciowych zapraszamy osoby z naszego otoczenia. W tym nasze klientki. Nasze czytelniczki. Znajome i Przyjaciół. Bo jak już wspomniałyśmy budowanie społeczności jest ważnym aspektem naszej działalności. Bohemian Youngster nigdy nie będzie marką masową. Nasze ubranka są szyte ręcznie przez jedną z nas w domowej manufakturze a każdy projekt jest dopracowany i przemyślany pod nasz ale i naszych córek potrzeby estetyczne oraz funkcjonalne. Casting dla dzieci jest dla nas tym czasem, kiedy możemy bliżej poznać zdanie naszych klientek, poznać odbiorcę końcowego to znaczy Wasze córeczki! Chcemy też dać im możliwość zobaczenia choćby w tym małym zakresie tego jak działa branża modowa. Jak wygląda sesja zdjęciowa. Dla dzieci to ma być przede wszystkim nowe, ciekawe doświadczenie.

Sesja zdjęciowa SS20 - jak zostać modelką?

No dobrze. To z grubsza macie już zarys tego kim jesteśmy (o ile nie znałyście nas wcześniej albo nie czytałyście naszego bloga, bo w nim również się przed Wami odkrywamy). Do udziału w sesji możemy zaprosić tylko kilka osób.

Jakiej modelki szukamy? Zasadniczo nasza marka dedykowana jest dziewczynkom w wieku od 4 lat do 9. Tak było do tej pory. W tym roku rozmiarówkę kolekcji rozszerzamy o kolejny rozmiar dla dziewczynek 10-12 lat.  Szukamy głównie dziewczynek w wieku 4-6 lat, jednak nie zamykamy się w tej kwestii.

Gdzie i kiedy odbędzie się sesja zdjęciowa? Wstępnie sesja zdjęciowa jest planowana na koniec lutego. Sesja zdjęciowa nowej kolekcji odbędzie się w jednym z Warszawskich studiów fotograficznych. Nie przewidujemy zwrotu pieniędzy za dojazd dlatego pewnie najwygodniej będzie osobom z Warszawy i okolic. Sesja zdjęciowa odbędzie się w weekend, zdajemy sobie sprawę, że większość rodziców pewnie pracuje a dzieci mają obowiązek przedszkolny. Weekend jest zatem najlepszym czasem na pozowanie zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów.

Jak mogę zgłosić dziecko do udziału w sesji zdjęciowej? Wyślij zdjęcie dziecka najaktualniejsze jakie masz. Doświadczenie mówi nam, że dzieci przez zaledwie kilka miesięcy potrafią zarówno wystrzelić w górę ze wzrostem, zmienić fryzurę albo stracić kilka zębów (mam oczywiście na myśli mleczaki:)). Dobrze żeby na zdjęciu było widać buzię dziecka i ewent sylwetkę. Absolutnie nie oczekujemy zdjęć profesjonalnych. Dziś zrobisz dobrej jakości zdjęcie telefonem. Chciałybyśmy zobaczyć zdjęcie dziecka w naturalnych warunkach. Nie przestylizowane. Wyślij zdjęcie na adres: wojcik_aga@go2.pl - na chwilę obecna wystarczy fotografia i wiek dziecka. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań będziemy się z Wami kontaktować e-mailowo oraz w późniejszym etapie telefonicznie.

W jaki sposób zostaniemy poinformowani, że dziecko zostało wybrane? W pierwszym etapie zostaniecie poinformowani droga e-mailową w której wyrazimy zainteresowanie dzieckiem i ewentualnie poprosimy o więcej zdjęć lub informacji na temat dziecka. Jeśli zarówno Wy jak i my zdecydujemy się na to wspólne doświadczenie to będziemy się dalej kontaktować telefonicznie w celu przekazania szczegółów dotyczących sesji.

Czy za udział w sesji zdjęciowej przewidziane jest jakieś wynagrodzenie? Nie. Nie przewidujemy wynagrodzenia finansowego dla dzieci, które wezmą udział w sesji zdjęciowej. Każda z modelek otrzyma wybrane przez siebie ubranko z nowej kolekcji oraz kilka profesjonalnych zdjęć z sesji zdjęciowej na pamiątkę lub jako portfolio jeśli zechce kontynuować karierę modelki. Natomiast nie planujemy zapłaty w formie finansowej gratyfikacji uczestników. Nie planujemy również zwrotu środków na dojazd na sesję. Udział w sesji ma być przede wszystkim dla dzieci dobrą zabawą, nowym doświadczeniem i sprawdzeniem swoich możliwości przed obiektywem.

Czy preferujecie jakieś typy urody dziewczęcej do sesji? Absolutnie nie. Choć boho kojarzy się zapewne z długimi włosami czy etnicznym typem urody to wcale nie zamykamy się na taki typ dziewczynek.Każde dziecko jest na swój sposób piękne. I każde dziecko zasługuje na rozważenie jego obecności w sesji zdjęciowej. Dla nas najważniejsze jest to coś, co trudno określić słowami. To coś to zazwyczaj jakiś chochlik w oczach dziecka.

WAŻNE. Zdarzało się, że zgłaszały się do sesji również mamy chłopców. Jednak na tę chwilę nie mamy ubrań dla chłopców więc wielka prośba o zgłaszanie TYLKO dziewczynek.

Jeśli Wasza córeczka ma przyjaciółkę która dodaje jej odwagi lub siostrę możecie dokonać zgłoszenia tzw parami:) Zgrane duety mile widziane!

casting dla dzieci

Komentarze do wpisu (3)

31 stycznia 2020

Witam jestem zainteresowana sesję mam dwunastoletnią córkę 152 wzrost Jak możemy się skontaktować w sprawie sesji?

14 lutego 2020

Tak jak napisałyśmy w treści artykułu wszystkie zgłoszenia przyjmowane są drogą e-mailową pod wskazany w treści adres e-mail.

12 lutego 2021

Mam13 letnia córka. Szczupła, wysoka164 wzrostu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl