Blog chmura tagów
Tytuł Kobiety Charyzmatycznej! - zauważone i docenione przez magazyn Why Story 0
Tytuł Kobiety Charyzmatycznej! - zauważone i docenione przez magazyn Why Story

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was o tytule Kobiety Charyzmatycznej, który otrzymałyśmy od magazynu Why Story w 2020 roku za całokształt pracy w związku z marką Bohemian Youngster.

Czym jest konkurs Kobieta Charyzmatyczna?

Konkurs ma wyłonić Kobiety Charyzmatyczne w wielu różnorakich dziedzinach: w mediach, w sporcie, kobiety przedsiębiorcze, udzielające się społecznie czy kreatywne. Pierwsza edycja konkursu miała miejsce w 2016 roku. Organizatorem jest Stowarzyszenie Kobieta Charyzmatyczna a Kapitułę stanowi m.in. Why Media Group oraz Magazyn Why Story. Konkurs wyłania Kobiety, które odznaczają się przebojowością oraz charyzmą i zrzesza je podczas spotkań dedykowanych konkursowi. Obecnie w czasach koronawirusa radzimy sobie przy pomocy videokonferencji.

tytuł kobiety charyzmatycznej wojcik tytuł kobiety charyzmatycznej banaskiewicz

Kto jeszcze otrzymał tytuł Kobiety Charyzmatycznej?

Do tej pory od pierwszej edycji konkursu, która odbyła się  w 2016 roku na podium nagrodzonych znalazły się takie osoby jak: Dorota Wellman, Omenaa Mensah, Kayah, Anna Dymna, Agata Kulesza, Agnieszka Holland, Anna Jakubowski - dyrektor Coca-Cola Poland, a obecnie AVON, Justyna Sieńczyło, aktorka, współzałożycielka Teatru "Kamienica", Ewa Piacentile, stomatolog, wiceprezes Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej Florydy i Obu Ameryk, Prezes Międzynarodowego Instytutu Kultury Polskiej w Padwie czy prof. dr hab. Krystyna Doktorowicz- Prof. Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach.  

Twórcą samej idei jest redaktor naczelna magazynu Why Stroy - Beata Sekuła, która znakomicie buduje relacje międzyludzkie i jest świetną osobą nastawioną przede wszystkim na drugiego człowieka. Dzięki niej powstała społeczność Kobiet Charyzmatycznych, które w trudnych chwilach zarówno biznesowych jak i życiowych stanowią pewnego rodzaju wzajemny krąg wsparcia. Natomiast w codziennej rzeczywistości są dla siebie inspiracją i źródłem wiedzy oraz kontaktów.

Ja jako wieloletni społecznik (założyłam m.in. Fundację Wybieram Zdrowie) bardzo doceniam tego typu inicjatywy. Również jako osoba nastawiona na człowieka i relacje bardzo szanuję samą ideę oraz to co udało się Beacie stworzyć. Dzięki niej każda z nas - Kobiet Charyzmatycznych - jest częścią pewnej społeczności. Czegoś ważnego.

Warto również zaznaczyć, że po za tworzeniem marki ubrań dla dzieci w duchu boho obie pracujemy zawodowo na tzw. etacie, ponad to jesteśmy typowymi głowami logistyki rodzinnej (czytaj wszystkie żądanie asap, które zaczynają się od "mamo.." są kierowane do nas). Zatem jak widać każda z nas ma mocno wypełnione życie zarówno w sferze zawodowej jak i po za zawodowej. Na szczęście marka Bohemian Youngster, jest naszym ukojeniem i spełnieniem marzeń, tym bardziej cieszymy się, że coraz częściej jest doceniana. Zarówno w kraju jak i za granicą!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl